Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

XII Bieg Piastowski

13.05.2019
XII Bieg Piastowski

11 maja 2019 r. odbyła się XII edycja Biegu Piastowskiego na trasie Kruszwica - Inowrocław. Przed startem półmaratonu u podnóża Mysiej Wieży w Kruszwicy odbyły się biegi towarzyszące organizowane w ramach XI Biegu Piastowskiego oraz akcji „Polska biega” dla dzieci ze szkół podstawowych z Gminy Kruszwica. Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi Michalakowi, panu Janowi Kowalskiemu oraz panu Jackowi Stajszczakowi za pomoc i zaangażowanie w organizację biegów.

A oto wyniki biegów:

Rocznik 2010 i młodsi (klasa I i II) – dziewczęta

I MIEJSCE – Magda Szczupak – SP w Sławsku Wielkim

II MIEJSCE – Oliwia Rosiak – SP 2 w Kruszwicy

III MIEJSCE – Monika Pindel – SP w Sławsku Wielkim

IV MIEJSCE – Julia Witczak-Pawełczuk – SP 2 w Kruszwicy

Rocznik 200 i młodsi (klasa I i II) – chłopcy

I MIEJSCE – Kacper Kowalski – SP w Sławsku Wielkim

II MIEJSCE – Maciej Mila – SP 2 w Kruszwicy      

III MIEJSCE – Piotr Jędrzejczak – SP 2 w Kruszwicy

IV MIEJSCE – Dawid Matcakiyan – NSP w Racicach

Rocznik 2008 i 2009 (klasa III i IV) – dziewczęta

I MIEJSCE – Kinga Lasecka – SP w Woli Wapowskiej

II MIEJSCE – Zuzanna Kosińska –  SP w Woli Wapowskiej

III MIEJSCE – Zuzanna Imańska – NSP w Racicach

IV MIEJSCE – Klaudia Jacewiak – SP w Polanowicach

Rocznik 2008 i 2009 (klasa III i IV) – chłopcy

I MIEJSCE – Adam Kowalski – SP w Sławsku Wielkim

II MIEJSCE – Michał Bujak – SP 2 w Kruszwicy

III MIEJSCE – Fabian Krawczyk – SP 2 w Kruszwicy

IV MIEJSCE – Dominik Kwiatkowski – SP w Woli Wapowskiej

Rocznik 2006 i 2007 (klasa V i VI) – dziewczęta

I MIEJSCE – Wiktoria Kwiecińska – SP w Woli Wapowskiej

II MIEJSCE – Agnieszka Lewandowicz – SP w Polanowicach

III MIEJSCE – Julita Jabłońska – SP w Woli Wapowskiej

IV MIEJSCE – Wiktoria Rzepka – SP w Polanowicach

Rocznik 2006 i 2007 (klasa V i VI) – chłopcy

I MIEJSCE – Kuba Lewandowski – SP w Polanowicach

II MIEJSCE – Konrad Rosa – SP w Woli Wapowskiej

III MIEJSCE – Paweł Lasecki – SP w Woli Wapowskiej

IV MIEJSCE – Mateusz Burdziński – SP w Sławsku Wielkim

Rocznik 2004 i 2005 (klasa VII i VIII) – dziewczęta

I MIEJSCE – Agnieszka Kowalska – SP w Chełmcach

II MIEJSCE – Aleksandra Dominiak – SP w Rusinowie

III MIEJSCE – Wiktoria Dębska – SP w Polanowicach

IV MIEJSCE – Martyna Kowalska – SP w Rusinowie

Rocznik 2004 i 2005 (klasa VII i VIII) – chłopcy

I MIEJSCE – Oskar Sawikowski – SP w Polanowicach

II MIEJSCE – Wojciech Wojciechowski – SP 2 w Kruszwicy

III MIEJSCE – Wiktor Wawrzyniak – SP w Rusinowie

IV MIEJSCE – Kacper Kornacki – NSP w Racicach

Fot. Gmina Kruszwica i Stanisław Starosta

p w ś c p s n
1
2
3
Events of the day 4 Sierpień 2019 (niedziela)
  • Event of the day 4 Sierpień 2019 (niedziela): Dni Gopła
5
6
7
8
9
Events of the day 10 Sierpień 2019 (sobota)
Events of the day 11 Sierpień 2019 (niedziela)
Events of the day 12 Sierpień 2019 (poniedziałek)
Events of the day 13 Sierpień 2019 (wtorek)
Events of the day 14 Sierpień 2019 (środa)
Events of the day 15 Sierpień 2019 (czwartek)
Events of the day 16 Sierpień 2019 (piątek)
Events of the day 17 Sierpień 2019 (sobota)
18
19
20
21
22
23
24
Events of the day 25 Sierpień 2019 (niedziela)
26
27
28
29
30
31
01
Września 2019, niedziela