Targi Pracy w Inowrocławiu

12.03.2019
Targi Pracy w Inowrocławiu

To będzie największa impreza tego typu w naszym regionie. Jej cel to tworzenie warunków do kontaktu pomiędzy pracodawcami oraz osobami poszukującymi zatrudnienia. Targi Pracy zaplanowano na koniec marca w Inowrocławiu.

XXI Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu odbędą się 29 marca w godzinach od 10:00 do 13:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy al. Niepodległości. Prezentować się będzie na nich kilkadziesiąt firm.

Osobom poszukującym pracy przypominamy, że na targi warto zabrać ze sobą CV, aby móc je wręczyć potencjalnemu pracodawcy.

Wciąż trwa przyjmowanie zgłoszeń od pracodawców. Udział w imprezie potwierdzili już przedstawiciele pracodawców, agencji zatrudnienia oraz instytucji publicznych. PUP w Inowrocławiu nadal zaprasza do nieodpłatnego uczestnictwa w wydarzeniu pracodawców poszukujących pracowników. Pracodawcy zainteresowani udziałem w imprezie proszeni są o wypełnienie i odesłanie deklaracji uczestnictwa najpóźniej do 22 marca. Jej wzór można znaleźć pod adresem: http://pupinowroclaw.pl/contents/content/85/1853

Warto nadmienić, że również Powiatowy Urząd Pracy będzie posiadał swoje stanowisko. W trakcie imprezy pracownicy PUP w Inowrocławiu prezentować będą aktualne oferty pracy realizowane w urzędzie.

Ponadto wydzielone zostanie stanowisko, na którym prowadzone będą warsztaty z zakresu elektronicznego składania dokumentów poprzez stronę www.praca.gov.pl skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców.

W trakcie wydarzenia zorganizowana zostanie konferencja pt. „Sytuacja na rynku pracy w powiecie inowrocławskim”, która skierowana będzie do przedstawicieli samorządów lokalnych, dyrekcji szkół ponadgimnazjalnych oraz zaproszonych gości.

Konferencja będzie moderowana przez prof. UMK Wojciecha Kniecia i będzie miała przede wszystkim na celu pobudzenie dyskusji na temat występujących problemów na lokalnym rynku pracy oraz podjęcia próby zastanowienia się nad sposobami ich rozwiązania.

Events of the day 13 Kwiecień 2019 (sobota)
Events of the day 14 Kwiecień 2019 (niedziela)
Maja 2019, sobota
dni pozostało do: