Pierwszy turniej halowy w piłce nożnej chłopców rocznika 2007 i młodsi

06.02.2019
Pierwszy turniej halowy w piłce nożnej chłopców rocznika 2007 i młodsi

Pierwszy turniej halowy zorganizowany zostanie 9 lutego br. na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kujawskiej 20 w Kruszwicy. Na parkiecie zobaczymy chłopców rocznika 2007 i młodszych. Na wydarzenie zaprasza Klub Piłkarski Gopło Kruszwica oraz społeczność rodziców skupiona wokół klubu. W turnieju wezmą udział drużyny naszego regionu. Na hali zobaczymy drużyny:  KP Gopło Kruszwica, Pogoń Mogilno, Czarnych Wierzchosławice, Unię Gniewkowo oraz Młodzików Mątwy. Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00. Koordynatorami imprezy są Marcin Śmigielski oraz Mariusz Burdziński.

Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska oraz Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak. Patronat medialny nad wydarzeniem pełni portal informacyjny www.mojakruszwica.pl.