Konkurs Słoneczniki 2019

21.06.2019
Konkurs Słoneczniki 2019

Rusza kolejna edycja konkursu na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci - Słoneczniki 2019!

Różnorodność wydarzeń dla dzieci nasuwa pytanie, jak wybrać te, które zasługują na uwagę i które całym sercem tworzone są z myślą o dobru dziecka. Ideą organizowanego od 2011 roku plebiscytu Słoneczniki jest wyłonienie najwartościowszych inicjatyw oferty kulturalnej dla dzieci. Organizator – portal CzasDzieci.pl w partnerstwie z Fundacją Czas Dzieci wyróżnia wyjątkowe przedsięwzięcia i dziękuje szczególnie zaangażowanym instytucjom, kierując uwagę rodziców w stronę tego, co naprawdę ważne.

Tegoroczna edycja plebiscytu rozpoczęła się 17 czerwca. Do końca lipca rodzice mogą zgłaszać wybrane przez siebie wydarzenia. 9 sierpnia ogłoszona zostanie ostateczna lista zakwalifikowanych inicjatyw, a do 9 września trwać będzie głosowanie w poszczególnych kategoriach (język, logika, sztuki wizualne, muzyka, ruch, przyroda).

W tym roku statuetki Słoneczników wręczone zostaną w Krakowie, Warszawie i na Śląsku
Zgłoszenia przyjmowane są na stronie:   https://sloneczniki.czasdzieci.pl/aktualnosci/id,99-sloneczniki_2019_zglos.html

Więcej informacji znajduje się na serwisie internetowym akcji: http://www.sloneczniki.czasdzieci.pl

Organizator:

Portal CzasDzieci.pl od 13 lat podpowiada rodzicom w największych miastach, jak spędzić czas ze swoim dzieckiem. Grupa redaktorów wyszukuje, sprawdza i rekomenduje najbardziej wartościowe oferty kulturalne. CzasDzieci.pl poleca także, jako alternatywę, rozwojowe zabawy do przeprowadzenia w domu lub wyjazdy rodzinne poza miasto. Portal szczególną dbałość kładzie na rzetelność informacji oraz rozwojowy charakter udostępnianych rodzicom inspiracji. Czasdzieci.pl to nie tylko organizacja czasu dziecka. Rodzice znajdą tu także wiele artykułów dotyczących wychowania i rozwoju malucha, a grupa 27 ekspertów odpowiada on-line, nieodpłatnie na pytania i wątpliwości z zakresu psychologii, logopedii, neurologii, dietetyki, pedagogiki i wychowania dziecka. Na uwagę zasługuje największy w polskim Internecie dział dotyczący książki dla dzieci współtworzony pod czujnym okiem redaktorów, przez same dzieci oraz rodziców-recenzentów.

Events of the day 4 Sierpień 2019 (niedziela)
  • Event of the day 4 Sierpień 2019 (niedziela): Dni Gopła
Events of the day 10 Sierpień 2019 (sobota)
Events of the day 11 Sierpień 2019 (niedziela)