Gmina Kruszwica BLISKO mieszkańców

Gmina Kruszwica BLISKO mieszkańców

Gmina Kruszwica od kilku lat korzysta już z Samorządowego Informatora SMS. Do tej pory zarejestrowało się w aplikacji i powiadomieniach SMS prawie 2 900 osób. Ze względu na konieczne zmiany w grupach, z których Państwo korzystają oraz w celu ułatwienia wysyłania informacji nowym użytkownikom, należy ponownie się zarejestrować do nowo utworzonych grup, które Państwa interesują.

Za pomocą sprawdzonego w setkach samorządów systemu SISMS, będziemy na bieżąco informować mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach bezpośrednio na telefon. System dla użytkowników jest bezpłatny i restrykcyjnie przestrzega zasad wymaganych przez RODO. W systemie można zarejestrować się na dwa sposoby:

1)    pobrać na smartfona aplikację BLISKO

2)    zamówić powiadomienia SMS

JAKIE INFORMACJE BĘDZIEMY PRZESYŁAĆ NA TELEFONY:

-        Komunikaty (aktualne sprawy dotyczące mieszkańców, nadchodzące wydarzenia)

-        Ostrzeżenia (zagrożenia i niebezpieczeństwa)

-        Kultura i Sport (imprezy kulturalne i sportowe)

-        Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy (taryfy, istotne utrudnienia i awarie)

-        ostrzeżenia wojewódzkie z RSO oraz komunikaty od ŁÓWCÓW BURZ

ZAREJESTRUJ SIĘ:

Zdecydowanie zachęcamy do pobrania aplikacji BLISKO, w której można znaleźć nie tylko nasze serwisy, ale również zamówić powiadomienia od innych nadawców np. „Policji”, „Wyłączenia Prądu”. Aplikacja dostarcza pełne komunikaty z multimediami, a o nowej wiadomości powiadamia podobnie jak SMS. Wymaga dostępu do Internetu, ale jest tak zaprojektowana, że ma znikomy pobór danych. Warto być BLISKO:

-        aplikacja jest łatwa i wygodna w obsłudze

-        bez reklam i spamu

-        dostarcza informacje tylko z zaznaczonych serwisów

-        umożliwia subskrypcję nadawców w wielu lokalizacjach

-        nie pobiera danych od użytkowników

-        jest bezpłatna

Pobierz aplikację  BLISKO:

Instrukcja pobrania aplikacji na telefony z systemem android

Instrukcja obsługi aplikacji BLISKO

Osoby, które nie posiadają telefonu typu smartfon mogą zamówić krótkie komunikaty SMS. Niestety wiadomości SMS mają duże ograniczenia i są dużo droższe, dlatego za ich pomocą będziemy informować tylko o ostrzeżeniach m. in. burzach czy mrozach.

Zamów powiadomienia SMS przez formularz on-line.

W każdej chwili można wypisać się z wybranego wcześniej serwisu lub całkiem się wyrejestrować z systemu. Aby tego dokonać skorzystaj z formularza ZMIEŃ USTAWIENIA

Mieszkańcy mogą się bezpłatnie zarejestrować na wszystkie dwa sposoby.

W przypadku zamówienia powiadomień SMS i pobrania aplikacji BLISKO na ten sam telefon, prosimy aby w menu aplikacji wybrać  ustawienia i uzupełnić pozycję „Numer telefonu”. Dzięki temu wiadomości nie będą dublowane, a info SMS-y będą doręczane tylko w przypadku braku połączenia z Internetem.